Oferta

Outsourcing ekspertów Tableau / Business Intelligence

 Rozumiemy potrzeby dzisiejszych organizacji i wiemy, że kluczowym ogniwem każdego biznesu są ludzie. Realizacja projektów związanych z danymi wymaga szerokiej wiedzy biznesowej oraz znajomości najnowszych technologii w dziedzinie Business Intelligence. Zapewniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy są w stanie zmierzyć się z każdym wyzwaniem dzięki wieloletniemu doświadczeniu we wdrożeniach systemów BI.
Szkolenia z metodyk wizualizacji danych

Oferujemy bogate szkolenia z zakresu dobrych praktyk wizalizacji danych – ta wiedza jest bezcenna w dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej organizacji odchodzi od tradycyjnych platform Business Intelligence na rzecz bardziej przyjaznych narzędzi do eksploracji danych, które umożliwiają podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Nie czekaj i dołącz do ludzi, którzy rozumieją dane swojej organizacji i potrafią wykorzystać je we właściwym celu.
Szkolenia z Tableau i analizy danych

Pomożemy Ci wycisnąć maksimum z możliwości oferowanych przez Tableau. Kurs może zostać zrealizowany od podstaw bądź też na poziomie zaawansowanym. Szczegółowy zakres szkolenia jest zawsze dobierany do potrzeb uczestników. Oferujemy również kursy przygotowujące do oficjalnych egzaminów Tableau Desktop Qualified Associate i Tableau Desktop Certified Professional. Wszystkie szkolenia są prowadzone przez certyfikowanych ekspertów Tableau!
Audyt i optymalizacja raportów

Posiadasz już własny system BI i chciałbyś poprawić jego wydajność? A może Twój system korzysta z przestarzałej technologii i chciałbyś wnieść nową jakość w obszarze wizualizacji oraz analizy danych w Twojej organizacji? Pomożemy Ci zoptymalizować istniejące rozwiązania pod kątem:

·         Wydajności działania raportów i dashboardów
·         Wykorzystania dobrych praktyk wizualizacji danych
·         Doboru odpowiednich wskaźników KPI
·         Kontroli jakości danych


Wdrożenia Tableau

Pomożemy Ci wdrożyć inteligentny system Business Intelligence oparty o rewolucyjną technologię Tableau uznaną za lidera branży w prestiżowym rankingu narzędzi BI Gartnera. Wizualizacja nawet najbardziej skomplikowanych danych jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dzięki łatwej obsłudze i natywnej możliwości łączenia się niemal dowolnym źródłem danych (pliki tekstowe, MS Excel, MS SQL Server, MySQL, Oracle, SAP HANA, DB2, Google Analytics, AWS, Hadoop i wiele innych) unikniesz dodatkowych kosztów związanych z integracją systemów.